Kargo Ve Sipariş

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından http://www. bridgeistanbul.com.tr 'da belirtilen gönderim süresi içinde anlaşmalı kargo firmalarına teslim edilen siparişler, Türkiye genelinde, en geç 7 is günü içinde (bazı illerde süre değişebilir) adresinize ulaştırılır. Bazı bölgelerde şubelerin bulunmaması sebebiyle ürünler teslim alınmak üzere şubelerde bekletilir.

Taşıma ücretleri:

Kargo ücreti alıcıya aittir.

Gönderim süresi: Sipariş alindiktan sonra kargoya verilmesine kadar geçen süredir.

Is günü: Hafta içi, Pazartesi-Cuma, saat 17.00 ye kadar olan süre zarfıdır.

Gönderim süresi:

Gönderim süresi, daha sipariş verilmeden önce alışveriş sepetinde görülebilir. Sadece stok ürünlerinin bulunduğu stok siparişlerinde gönderim süresi is günü olarak ortalama 2 is günüdür. Stoksuz ürünlerde termin süresine bağlı olarak da süre uzayabilmektedir.

Bir sipariş ancak ödemesi yapıldıktan sonra onaylanır ve alinmiş sayılır. Gönderim süresi, ödemenin hesabımıza geçtiği is gününden itibaren siparişin kargoya verilmesine kadar geçen süredir.

Ödeme:

http://www.bridgeistanbul.com.tr ’da, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara nakit havale ile sipariş imkânları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken "Gönderen Bilgileri ”nin Fatura Bilgileri ile ayni olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

Ürünün tesliminden sonra Alicia’ya ait kredi kartının Alice’nin kusurundan kaynaklanmayan bir sekilde yetkisiz kişilerce hâksiz veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kurulusun ürün bedelini SATICI’ya ödememesi halinde, Alice’nin kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde SATICI’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alicia’ya aittir.

Alicia kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki "Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Siparişin gönderimi gecikirse ne olur?

Herhangi bir nedenle bir sipariş, önceden belirtilen süre içinde gönderilemiyorsa durum müşterinin http://www.bridgeistanbul.com.tr üyelik mail adresine Email ile bildirilir. Müşteri belirtilen ek gün kadar beklemeyi veya siparişi iptal etmeyi tercih edebilir. Siparişini iptal eden müşteriye ödemiş oldugu sipariş tutarı is günü geçirilmeden iade edilir (kredi kartlı ödemeyse kredi kartına, havale/EFT ödemesiyse banka hesabına, boşun ödemesiyse boşun hesabına).

Siparişi yapan adreste bulunamazsa ne olur?

Kargo firması, teslimatı yapmak üzere geldiği gün adreste paketi teslim almaya yetkili kimseyi bulamazsa, kapıya paketin bölge sorumlusu şubeden alınması için bir not birikir. 5 gün içinde şubeden alınmayan paketler http://www.bridgeistanbul.com.tr  geri gönderilir. Kargo firmasının, çalışma sistemi gereği, ek ödeme yapılsa dahi, paketi ikinci kez adrese getirme servisi yoktur.

Kargo sorunları için nereye başvurabilirim?

Kargo ile ilgili sorunlarınızı (gecikme, hasar, eksik vs.), mutlaka Siparişine belirterek Info info@ bridgeistanbul.com.tr adresine bildiriniz.

Kargo firmalarının adrese teslimat yapmadığı istisna bölgeler: Belde, Bucak, Köy ve Mevkiler

Askeri kurumlar (Orduevleri, Komutanlıklar vb.) 

Öğrenci Yurtları

Öğrenciye gönderilen paketleri almayan bazı üniversiteler

Adrese teslim edilemeyen paketler müşteriye en yakın kargo şubesinde bekletilir ve teslim alınmaları için kargo şubesinden müşteriye telefon edilir.

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından http://www.bridgeistanbul.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir. Saatin aldığınız ürünler telefon ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır.

http://www.bridgeistanbul.com.tr ürün portföyünde bulunan tüm ürünler için stok tutmamaktadır. Stok tutulmayan ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Ürün temin sürecinden dolay siparişler ortalama 3 işgünü içerisinde seçilen kargo firmasına teslim edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve siparişiniz isterseniz iptal edilecektir.

Kesinleşen siparişler kargo şirketleri aracılığı ile teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup telefonda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN